Prijsvraag en interview met Lisette Thooft

Later deze maand heb ik een interview met publiciste en mythosofe Lisette Thooft. In de context van de Liefde zou je Lisette kunnen kennen van haar inspirerende boeken “De Onverzadigbare Vrouw (en de Afwezige Man)” en “Alchemie van de liefde”. Het idee om Lisette te interviewen ontstond na het lezen van dat laatste boek.

Naast de herkenbaarheid en de vele inzichten die dat boek biedt, biedt het ook nog eens heel praktische informatie om de relatieconflicten die je ervaart te transformeren naar nog meer diepgang in je relatie. Of in haar eigen woorden: “Het geheim van de strijd, en hoe relatieconflicten je helpen om de Steen der Wijzen te vinden”.

Aan dit interview hebben we een prijsvraag gekoppeld. Waarom? Gewoon omdat dat leuk is en dit je kans is om die vraag te stellen die je altijd al wilde stellen aan de expert!

Degene die met de meest originele vraag komt voor het interview ontvangt naast een antwoord, ook nog eens een gesigneerd exemplaar van de “Alchemie van de Liefde”, ter beschikking gesteld door uitgeverij Scriptum.

Klim dus in pen/toetsenbord en plaats jouw vraag voor Lisette Thooft hieronder in de commentaren. Laat je gerust inspireren door vragen die anderen al hebben gesteld en hou je niet in. Je zou zo maar eens antwoord kunnen krijgen!

Update: Uit de offline-reakties blijkt dat er nog enige schroom is om vragen te stellen. Sommigen omdat ze bang zijn verkeerde/ongepaste vragen te stellen. Anderen omdat ze nog niet bekend zijn met het werk van Lisette Thooft. Voor beide remmingen geldt in feite hetzelfde antwoord: Er zijn geen “verkeerde/ongepaste” vragen. Alle vragen over intieme relaties, de pijn, de euforie, de verbazing, het onbegrip, de intimiteit, het ondoorgrondelijke, het ontzagwekkende, het bindende, echt alle vragen in die context zijn welkom. De enige verkeerde vraag, is die vraag die je niet hebt gesteld!

De kleine lettertjes: De jury bestaat uit Lisette en mijzelf. Je hebt tot en met zondag 23 oktober om je vraag in te sturen. Bij dezelfde vragen telt alleen de eerste vragensteller. En je mag met ons over van alles corresponderen maar niet over de uitslag.

De prijsvraag- commentaar-sectie hieronder staat nu open!

Bryan Tevreden – Liefde 3.0

Ontvang het gratis e-boek "Wat mannen en vrouwen echt willen!"