Goden en Godinnen

“As every young Casanova knows, nothing hooks a woman more than telling her how much you love her and how special she is, exclaiming her true beauty, proclaiming that you will always be together, and treating her like a Lady. And as every seductress knows, nothing hooks a man more than revering his mastery, venerating his Awesome Tool, and treating him like a Lord. These desires in men and women are strong precisely because they are minor revelations of our deepest truths.”
David Deida

Nu zou je je neus op kunnen halen voor de jonge Casanova en de Verleidster maar we kunnen ze ook dankbaar zijn voor de richting waar ze onbewust naar hinten.

Want jij, Vrouw, bent de liefde meer dan waard, al was het maar omdat dat is wie je bent. En je wilt niets liever dan dat je echte schoonheid, van binnen en van buiten, opgemerkt wordt. En met de gedachte dat jullie altijd bij elkaaar zullen zijn, kun je je ontspannen en met iedere ademhaling meer van je verdedigingsmechanismen laten wegvloeien.  En het spreekt vanzelf dat je het waard bent om als een godin behandeld te worden. Want dat is wat godinnen nu eenmaal toekomt.

En jij, Man, wil niets anders dan geroemd worden om je kennis, kunde en meest toch je meesterschap. En die verafgoding van jouw Prachtige Gereedschap, is nu misschien nog een beetje onwennig, maar de gedachte alleen al doet ‘m nog verder groeien. En die herkenning en erkenning als god was slechts een kwestie van tijd.

En met je ogen gesloten kun je voelen hoe waar dat is. Hoe je diep in je kern altijd al geweten hebt dat dat is wie je bent en dat dat ook is hoe het tussen jullie werkt. Ongeacht in welke vorm je nu verschijnt.

Open je ogen en voel hoe het allemaal weer langzaam verdwijnt in onzekerheid, irritatie, machtspelletjes, ruzie en onbegrip. En voel het onnozele en futiele daarvan.

Sluit je ogen en voel die waarheid weer. Zo dichtbij is het.

Omarm het en leef het.

En als je beseft dat je het weer kwijt bent, sluit je ogen dan weer en voel het. Zij is die Godin en Hij is die God. En al het andere eromheen is ons eigen verhaal dat we blijkbaar af en toe nodig hebben.

En lach erbij als je je ogen weer opendoet. De waarheid en lachen is een mooie combinatie.

Bryan Tevreden – Liefde 3.0

Ontvang het gratis e-boek "Wat mannen en vrouwen echt willen!"